You are here:

Sayın Emine ERDOĞAN’ın himayelerinde, Sayın Bakanımız Prof. Dr. Vahit KİRİŞCİ’nin liderliğinde Su Yönetimi Genel Müdürlüğü tarafından 31 Ocak 2023 tarihinde başlatılan Su Verimliliği Seferberliği kapsamında Kocaeli İli Güzelkıyı İlkokulunda Su Verimliliği Etkinliği yapıldı.

Etkinliğe Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır,  İSU Genel Müdür Yardımcısı Uğur Susoy, Su Yönetimi Genel Müdürlüğünden Su Verimliliği Seferberliği Eğitim Sorumlusu Uzman Ozan Soytürk, Dr. Alper Uğurluoğlu, Damla Coşkun, Halil İbrahim Dertli, Kocaeli Güzelkıyı İlkokulu Öğretmen ve öğrencileri katıldı.

27 Nisan 2023 tarihinde Kocaeli Güzelkıyı İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelinerek gerçekleştirilen Su Verimliliği Seferberliği – Kocaeli Etkinliği kapsamında Su Verimliliği Seferberliği Eğitim Sorumlusu Ozan Soytürk tarafından verilen eğitimlerde suyun verimli ve bilinçli kullanılması ve öğrencilerin su tasarrufunu her yerde, her koşulda alışkanlık haline getirmeleri ve su verimliliğini yaşam tarzına dönüştürmeleri yönünde bilgilendirici sunum yapıldı.

Etkinlik kapsamında eğitici video gösterimlerinin yapılmasının ardından, salonda bulunanlar tarafından öğrencilere eğitici dokümanlar ve materyaller hediye edildi.

Sosyal Medya'da Paylaşın!